666 357 993

Najczęściej zadawane pytania

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (wraz z przygotowanymi na nie odpowiedziami) na temat przeprowadzanych przez nas odtruć alkoholowych. Jeśli nie znajdą wśród nich Państwo poszukiwanych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz dostępny na stronie.

Zazwyczaj przeprowadzamy detoks w Poznaniu, ponieważ tam znajduje się nasza siedziba. Dojeżdżamy pod wskazany adres i tam dokonujemy procedury odtruwania alkoholowego . W domu pacjent czuje się najbardziej zrelaksowany, dlatego uważamy tą przestrzeń za najlepszą do dyskretnego zrealizowania zabiegu.

Tak. W celu dokonania oczyszczenia organizmu z toksycznych substancji, musimy przeprowadzić odpowiednie zabiegi na pacjencie. Przebiega to jednak w sposób bezstresowy i anonimowy, ponieważ dojeżdżamy na miejsce z całym potrzebnym sprzętem oraz lekarstwami. Rozmawiamy, doradzamy w kwestii dalszej terapii uzależnienia i okazujemy wsparcie.

Po uprzednim ustaleniu odpowiedniej pory, do pacjenta przyjeżdża terapeuta, bez którego nie odtruwanie alkoholowe w domu nie mogłoby być przeprowadzone w sposób bezpieczny i kompetentny. Dokonuje on wyboru najodpowiedniejszych w danym przypadku płynów i leków, co pozwala osiągnąć pożądany efekt, a jednocześnie przeprowadzić cały proces w sposób łagodny, bez skutków ubocznych dla pacjenta.

Już od 20 lat wykonujemy odtrucia alkoholowe w Poznaniu i okolicach, dzięki czemu dysponujemy bogatym doświadczeniem i potrafimy w każdej sytuacji dobierać odpowiednie rozwiązania. Prowadzimy długotrwałą współpracę z ośrodkami leczenia uzależnień i wiemy, jak należy rozmawiać z pacjentem, aby pomóc mu podjąć pierwsze kroki w walce z nałogiem.

Czas trwania tego procesu może się różnić w zależności od konkretnego pacjenta. Pod uwagę należy wziąć m.in. jego stan zdrowia, wiek i poziom zatrucia organizmu. Najczęściej detoks zajmuje kilka dni, gdy to przy użyciu precyzyjnie dobranych preparatów, toksyny zostają wyeliminowane, co pozwala pacjentowi poczuć się lepiej i przystąpić do dalszego leczenia nałogu..

Tak. Nasz zespół medyczny przeprowadza odtruwanie alkoholowe w domu, ponieważ jesteśmy przekonani, iż jest to najbardziej przyjazne pacjentowi środowisko, które pozwala mu czuć się bezpiecznie i swobodnie. Nie musi on przełamywać skrępowania związanego z wizytą w ośrodku, co może ułatwić pierwszy krok na drodze do zerwania z nałogiem.

Wyślij wiadomość
Serdecznie zapraszam do kontaktu, bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mamy duże doświadczenie w walce z uzależnieniemi.