666 357 993

Dlaczego warto zdecydować się na detoks?

Niezależnie od ilości, alkohol zawsze w pewnym stopniu osłabia nasz organizm, wpływając między innymi na układ nerwowy. Uniemożliwia nam prawidłową ocenę sytuacji i znacząco obniża precyzję wykonywanych czynności. Z tego powodu, jest przyczyną tak wielu wypadków na drogach, gdyż prowadzenie pojazdu wymaga właśnie jak największego skupienia. W bardziej zaawansowanych przypadkach, może spowodować nawet poważne zaburzenia ośrodków mózgowych i układu krążenia.

Odtrucia alkoholowe - pierwszy krok od uzależnienia

Nawet jeśli chwilowa przyjemność już zdążyła przekształcić się w wyniszczające uzależnienie, jeszcze nie jest za późno. Dzięki zapisaniu się na odtrucia alkoholowe, mogą Państwo zacząć powracać do zdrowia. Z organizmu zostaną usunięte trujące związki chemiczne, mogące nawet powodować zagrożenie dla życia. To pierwszy krok na drodze do normalności, który z pewnością w pewnym stopniu pomoże odbudować także relacje rodzinne. Nie należy się wstydzić, że czekając na zabieg spotkamy kogoś, przed kim wstydzimy się swojego nałogu. My dojeżdżamy do pacjenta na miejsce i wykonujemy odtruwanie alkoholowe w jego własnym domu. Poznań i okolice to nasz główny obszar działania, gdzie można wskazać dowolnie wybraną lokalizację oraz określić najbardziej odpowiednią godzinę zabiegu.

Wyślij wiadomość
Serdecznie zapraszam do kontaktu, bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mamy duże doświadczenie w walce z uzależnieniemi.