666 357 993

O nas

Nasz zespół medyczny posiada 20­letnie doświadczenie zdobyte pracując z ludźmi uzależnionymi. Współpracujemy z ośrodkami leczenia uzależnień, specjalistami terapii uzależnień oraz przychodniami leczenia uzależnień. Pomagamy w przerywaniu ciągu alkoholowego, złagodzeniu przykrych objawów zespołu abstynencyjnego po nadużyciu alkoholu lub innych odurzających środków chemicznych. Oferujemy wstępną diagnostykę i ocenę stanu pacjenta. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie zapewniając uregulowanie pracy organizmu oraz regenerację systemu nerwowego. Gwarantujemy dyskrecję i anonimowość.

Sprawna pomoc


Zapewniamy u klientów w Poznaniu szybką i skuteczną pomoc, oferując takie usługi jak detoksykacja. Realizujemy ją głównie w celu oczyszczenia organizmu ze szkodliwych substancji, np. po nadmiernym spożyciu alkoholu. Wówczas nasi specjaliści pracują bardzo dokładnie i sprawnie, gwarantując kompleksową opiekę każdej osobie potrzebującej wsparcia medycznego.

Stały kontakt ze specjalistami


W procesie leczenia i rekonwalescencji niezwykle istotne okazują się rozmowy z kompetentnymi osobami, ponieważ bez względu na sytuację, chętnie odpowiedzą na trudne pytania oraz rozwieją ewentualne wątpliwości. Bez względu na aktualny stan pacjentów, zapewniamy stały kontakt ze specjalistami, proponując rzetelne wsparcie, niezależnie od tego, z jakimi trudnościami Państwo się zmagają.

Dyksrecja


Odtrucia alkoholowe, związane z oczyszczeniem organizmu ze szkodliwych substancji, jakie wykonujemy u pacjentów w Poznaniu to procedura, podczas której przykładamy ogromną wagę do zachowania dyskrecji. Rozumiemy, że dla wielu osób decyzja o podjęciu terapii bywa bardzo trudna, dlatego nasz personel szczególnie dba o prywatność poszczególnych osób, traktując ich z szacunkiem i zrozumieniem.

Znajomość wielu przypadków


Wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi przypadkami uzależnień pozwala medykom i pozostałemu personelowi skutecznie dostosować terapię oraz konkretne zabiegi lub zakres pomocy medycznej do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, co udaje się osiągnąć za sprawą specjalistycznej opieki na wysokim poziomie, dedykowanej wszystkim, którzy w danym momencie tego oczekują.

Wyślij wiadomość
Serdecznie zapraszam do kontaktu, bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mamy duże doświadczenie w walce z uzależnieniemi.